Komoda Ekanta z drewna sheesham z...
Komoda Ekanta z drewna sheesham z...
Komoda Ekanta z drewna sheesham z...
Komoda Ekanta z drewna sheesham z...
Komoda Ekanta z drewna sheesham z...
Komoda Ekanta z drewna sheesham z...
EKANTA

Komoda Ekanta z drewna sheesham z mosiężnymi uchwytami

2 799,00 zł  (Brutto)

Komoda wykonana z barwionego drewna sheesham. Brązowo szare wybarwienie przechodzące w niebiesko zielone barwy z zachowaniem widocznych, naturalnych słoi drewna. Uchwyty wykonane z mosiądzu.

Wymiary maksymalne:

Maksymalna długość mebla

180 cm

Maksymalna szerokość mebla

45 cm

Maksymalna wysokość mebla

80 cm

Opis

Imiona zawsze coś oznaczają, w szczególności w Indiach. Ekanta jest imieniem żeńskim, oznacza kobiecość, dobro oraz oddanie. Nasza komoda została wykonana z drewna egzotycznego sheesham, czyli inaczej mówiąc palisandru indyjskiego. Zwraca swą uwagę, dzięki niestandardowym brązowo-szarym wybarwieniom, nie da się obok niej przejść obojętnie. Wszyscy miłośnicy mebli naturalnych zwrócą uwagę na zachowane oryginalnie słoje. Majestatyczności dodają komodzie uchwyty wykonane z mosiądzu. Każdy wyrób z drewna sheesham jest jedyny w swoim rodzaju. Dzięki kontrastowości słojów komoda wraz z grą światła uzyskuje niesamowite efekty wizualne. Idealna do sypialni, salonu bądź jadalni. 

Szczegóły produktu

Rodzaj drewna
Sheesham

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Kurier - przedpłata na konto 1-2 dni robocze Darmowa
Kurier - płatne przy odbiorze 1-2 dni robocze Darmowa
Odbiór osobisty towaru skontaktuj się z nami wcześniej Darmowa

Zobacz także

Product added to compare.

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.