Kinkiety

699,00 zł
Dizajnerska lampa ścienna w stylu origami Mocowanie i elementy wykończeniowe z metalu w kolorze złota Minimalistyczna figura ptaka wykonana trwałego a zarazem plastycznego polipropylenu, bezpiecznego i odpornego na podwyższone temperatury. Zastosowanie białego, półprzepuszczalnego materiału daje rozproszone, dyskretne, miękkie światło.  Unikalny sposób...
Ta złota metalowa lampa ze szklanymi rurkami to świetny sposób na podkreślenie wyrafinowanego gustu, który łączy klasyczną myśl projektową z nowoczesnością, dzięki czemu pasuje zarówno do pomieszczeń aranżowanych w stylu nowojorskim czy glamour.
Ekstrawagancki złoty... Ekstrawagancki złoty... 2
  • Dostępny wkrótce
Oryginalny i wyjątkowy kinkiet, którego design czerpie inspiracje ze stylu art deco i vintage. Otwarta dłoń trzymająca szklaną kulę, przykuwa uwagę i nie pozwala przejść obok tej lampy obojętnie. Nie ważne w jakim miejscu będzie zawieszona - jej ekstrawagancki wzór to gwarancja wyjątkowego stylu i ekspresji nietuzinkowego gustu.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.