Stoliki drewniane

Okrągły stolik kawowy z...
  • Dostępny wkrótce
Uwaga! Produkt celowo postarzany, stylizowany na loftowy (zawiera rysy, pęcherzyki powietrza w żywicy, niejednorodną strukturę nóg) Pojedynczy okrągły stolik ze stalowymi nogami i ozdobną ramą oraz blatem z naturalnego drewna palisandru indyjskiego oraz wypełnieniami z żywicy epoksydowej.
Stolik kawowy blat mango jednolity plaster drewna Model: Mando Drewniany blat z litego drewna mangowca Lity blok, plaster drewna Zabezpieczony klinami przed rozwarstwianiem Produkt wykonany ręcznie ( może posiadać pewne niedoskonałości takie jak niewielkie ryski, czy malutkie ubytki wypełnione masą naprawczą) Ze względu na fakt, iż jest to produkt...
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Stoliki kawowe, ławy z drewnianym blatem i metalowymi elementami kontrukcyjnymi

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.