Stoły do jadalni

Przenieśmy się do XIX wieku, gdzie Brytyjczycy w swoich zamorskich koloniach starali się stworzyć namiastkę swojej europejskiej estetyki. Niesprzyjający klimat Nowego Świata, zupełnie inny niż w Wielkiej Brytanii czy niezbyt delikatny transport spowodował, że zaczęto interesować się wyrobami lokalnych przedsiębiorców. Tropem kolonistów angielskich poszli również Hiszpanie, Francuzi czy Portugalczycy. Tak zaczęły powstawać ciężkie meble, najczęściej wykonane z egzotycznych gatunków drewna – mango, palisandru indyjskiego czy akacji. W ten sposób europejski styl okresu regeneracji i wiktoriańskiego zawitały w afrykańskich, indonezyjskich lub południowoamerykańskich wnętrzach tworząc styl kolonialny.

Stół do jadalni z litego drewna to piękny element każdego wnętrza. Stanowi centrum życia rodzinnego, w którym celebrujemy najważniejsze dla nas chwile. W naszej ofercie znajdą Państwo kunsztownie wykonany stół do jadalni z egzotycznego drewna akacji, palisandru czy mango, który wyróżnia się wyjątkową stylistyką i trwałością, a także jest ukłonem w kierunku kolonialnego dziedzictwa Europy. Jasne drewno mango czy akacji ociepli i rozświetlą niewielkie pomieszczenia. Stół do jadalni wykonany z palisandru indyjskiego pokreśli elegancję przestronnych wnętrz.

Powierzchnia naszych stołów jest wykańczana naturalnymi materiałami: woskiem i olejem, co rodzi potrzebę specjalnej konserwacji.

Stół 180 cm do jadalni z... Stół 180 cm do jadalni z... 2
  • Wyprzedaż!
  • -400,00 zł
Stół drewniany z litego drewna pochodzącego z recyklingu poddanego odpowiedniemu procesowi obróbczemu przystosowującemu drewno do ponownego użytku. Blat stołu pokryty hartowanym, szklanym blatem posadowionym na sylikonowych podkładach poziomujących. Solidne metalowe, chromowane nogi. Możliwość demontażu szklanego blatu i użytkowania stołu z w pełni...
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.